OTA YHTEYTTÄ AMMATTILAISIIMME

Yhteystiedot

Eskomatic Oy
Pyöräkatu 2, 20380 Turku
Puh. (02) 278 9999
eskomatic@eskomatic.fi

Tilaukset ja toimitusaikakyselyt

tilaukset@eskomatic.fi

Pauli Eskola
Toimitusjohtaja
Lean Leader
pauli.eskola@eskomatic.fi
+358 (0)2 278 9990

Hannu Ruotsalainen
Kehityspäällikkö, myynti
Lean Six Sigma Green Belt
hannu.ruotsalainen@eskomatic.fi
+358 (0)2 278 9995

Päivi Päivärinta
Taloushallinto
paivi.paivarinta@eskomatic.fi
+358 (0)2 278 9999 (keskus)

Reino Lönnroth
Tehtaanjohtaja
Lean Leader
reino.lonnroth@eskomatic.fi
+358 (0)2 278 9980


Tilaukset ja toimitusaikakyselyt

Sari Ahola
Tuotannonsuunnittelija
sari.ahola@eskomatic.fi
+358 (0)2 278 9985

Tommi Männistö
Tuotantoinsinööri
tommi.mannisto@eskomatic.fi
+358 (0)50 340 4220


Työnjohto

Rami Hakala
Työnjohtaja, monitoimisorvit
Laadunvalvonta
rami.hakala@eskomatic.fi
+358 (0)2 278 9976

Kimmo Laakso
Työnjohtaja, sorvit, pitkäsorvit ja kokoonpanot
Laadunvalvonta
kimmo.laakso@eskomatic.fi
+358(0)50 475 3340

Eemeli Mälkönen
Työnjohtaja, koneistuskeskukset
Laadunvalvonta
eemeli.malkonen@eskomatic.fi
+358(0)50 301 1774


Kunnossapito

Pasi Rouvali
Huoltopäällikkö
pasi.rouvali@eskomatic.fi
+358 (0)50 461 9499

Copyright © 2022 Eskomatic Oy.